ДЯКУЮ ТОБІ, МІЙ ЗАХИСНИК!

Дата: 28.09.2023 08:23

День захисника України - це  свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
Згідно з новим календарем, на який українці перейшли у вересні цього року, ми відзначатимемо це свято 1 жовтня.
Для нас це свято має велике значення. Ми, як ніколи раніше, усвідомлюємо ціну свободи і незалежності, за який бореться український народ.
З нагоди цього величного дня класним керівником, Пришлюк Аллою Василівною у 1-Г класі було проведено виховну годину "Дякую тобі, мій захисник". Діти висловлювали свої думки про те, хто такі справжні захисники, малювали малюнки та переглядали цікавий відеоматеріал про мужність наших героїв.
Учні є з усією щирістю дитячої душі бажають захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя.
Дякуємо Героям за відвагу, мужність та кожен новий день! Ви - щит і міць нашої країни та всієї Європи!
Віримо у перемогу.
Все буде УКРАЇНА.
Класний керівник Пришлюк Алла Василівна.