Ялинкова іграшка

Дата: 11.12.2023 08:24

Ялинкова іграшка — це чудовий символічний подарунок на Новий рік, якому завжди раді діти. Адже існує старовинна прикмета про те, що кожен рік потрібно вішати на ялинку хоча б одну нову ялинкову прикрасу.

Тому на логопедичних заняттях  вчитель - логопед Колодій Н.В. виготовляла з вихованцями  новорічні іграшки на ялинку.

Ознайомлювала з народними звичаями та обрядами; розширювала словниковий запас учнів; розвивала вміння працювати колективно; розвивала дрібну моторику,  навички мовлення, пам’ять, увагу, охайність, координацію рухів, спостережливість, естетичне відчуття, вміння орієнтуватися на заготівці іграшки за зразком.