Інженерний тиждень- 2024:"Що дає вітер?"

Дата: 05.02.2024 08:49

Інженерний тиждень - це круто! Він пройшов цікаво, весело та пізнавально. Учні 3- Б  класу дізналися багато цікавої інформації де і як використовують силу вітру. Ознайомилися з рухом вітру, проводячи досліди, як він утворюється, який є вітер, чому  він виє? Переглянули відео,, Як вітер впливає на природу Землі? " Розгадували загадки, ознайомилися з казкою" Сонце, Місяць і Вітер". Учні виготовили паперові,, Вітрячки" та з задоволенням їх випробували.  На прикладі цієї іграшки ми поговорили не просто про рух вітру, а й про таку його характеристику, як пластичність. А ще змогли дослідити змішування кольорів. Дізналися про вітроелектростанції, які за допомогою вітряної турбіни, перетворюють механічну енергію вітру на електричну. Своїми руками виготовили млини. Учні всі працювали старанно з гарним настроєм і хотілося їм  все більші і більше дізнаватися щось нового, цікавого.

Класний керівник Мартисенко Т.Д.