Жовтнева днина дарує ряд знаменних свят.

Дата: 29.09.2023 08:53

Цьогоріч 1 жовтня - особливий день. Ми вперше відзначатимемо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці за Новоюліанським календарем. І  відповідно відзначатимемо ще День козацтва та День захисників України. Але для нашого Жашкова це  також День міста. Ну і звісно у першу неділю жовтня своє професійне свято мають і освітяни. Саме тому на годині спілкування учні 6-Б класу разом  із класним керівником  Білянівською Людмилою Анатоліївною дізнавались про особливості цієї дати, пов'язані із традиціями та звичаями нашого краю. Надзвичайно цікаво було переглядати відео про таємничі підземелля Жашкова і діти із захопленням розповідали почуті від рідних легенди та історії.
Шестикласники вкотре переконались, що Свята Покрова берегла козаків і всіх, хто щиро до неї звертався. І не дарма на гербі Жашківщини ми маємо Її Пресвятий образ як доказ того, що ми дійсно покладаємося на Її невидимий захист і молимо про якнайшвидшу перемогу та захист усіх, хто баронить нашу землю сьогодні.

Класний керівник 6-Бкласу Білянівська Людмила Анатоліївна