Їжачок - сто гілочок

Дата: 09.11.2023 09:26

Розвиток творчих здібностей та дрібної моторики - це одне із завдань у формуванні наймолодших школярів. Саме з цією метою розпочала своє заняття сьогодні керівник гуртка "Казковий світ іграшки" Шевчук Людмила Володимирівна.  Першокласники, створюючи Аплікацію з рваних частин паперу,  відпрацьовували  вміння відривати папір для виготовлення ,так званих,   голочок.

Також на занятті наймолодші школярики вивчали  властивості паперу,  вміння вирізати по контуру,  творчі здібності. На таких заняттях Людмила Володимирівна    формує   у своїх вихованців любов до навколишнього середовища.  Розвиває  вміння створювати аплікації з рваних частин паперу.

Упродовж заняття першокласники наскільки захоплені своїм творчим виробом, сповнені задоволенням від кінцевого результату, що і не відчувають як швидко збіг час.

І як завжди - фотовиставка найкращих, оригінальних, а головне - самостійно створених Супер Їжачків! Кожен автор дав назву своєму виробу та поповнив своє портфоліо.