Тарас Шевченко- геніальний син українського народу

Дата: 10.03.2023 09:38

В історії кожного народу є імена, які передаються із покоління в покоління з великою шаною і любов'ю.
Для нас, українців, це- Тарас  Григорович Шевченко.
Учні 2-а класу на виховному заході познайомились із життям і творчою спадщиною поета, пройнялися його нелегкою долею.
Це був Поет.
Поет з родини бідної.
А душу мав розкрилену  , як птах.
Гарячим болем і живою піснею
Його слова- в народу на вустах.
Діти декламували вірші поета, складали пазли, були активними учасниками вікторини " Що ми знаємо про Кобзаря", знайомились та читали сторінки Букваря, створили лепбук " Тарас Григорович Шевченко". В кінці  кожен учасник отримав нагороду "Знавець творчості Тараса Шевченка".
Такі заходи дають можливість дітям більше дізнатись про неоціненний внесок Тараса Григоровича Шевченка у розвиток української культури, знайомлять із спадщиною в літературі і художньому світі .

Класний керівник 2-А класу Власюк Міла Василівна