«Зелений гомін» — на канікулах!

Дата: 01.11.2023 10:05

Команда екологічного обʼєднання «Зелений гомін» Жашківського ліцею 1 взяла участь у відбірковому етапі Всеукраїнського інтернет-турніру  «Відкрита природнича демонстрація», що проводиться Малою Академією Наук України. Це чудова можливість кинути собі науковий виклик.
На чолі з капітаном команди Джурилом Дмитрієм та вчителями Колісник Оленою Олексіївною та Ященко Наталією Анатоліївною учні занурилися в експерименти та досліди з різних природничих наук. Відеозавдання були поділені на категорії: «Біологія», «Хімія», «Астрономія», «Фізика» та «Географія».
Учні створювали моделі молекул  та  іонів з природних матеріалів, досліджували умови танення льоду у різних розчинах, розʼязували задачі з генетики, розраховували розчинність речовин за різних температур, розв’язували наукові челенджі й на практиці застосували знання з улюблених предметів.
День пройшов насичено, цікаво та змістовно!

Ментор команди - Ященко Наталія Анатоліївна