З досвіду роботи учителя початкових класів: Козацькому роду нема переводу

Дата: 14.03.2024 10:08

"Ми - нащадки козацького роду!" Саме під таким гаслом та на дану тематику  відбулася серія інтегрованих уроків у 4-В класі, учні якого навчаються за програмою науково-педагогічного проєкту "Інтелект України".

Діти вивчали історію виникнення козацтва на теренах сучасної України, їм було цікаво дізнатися, що таке Дике Поле, чому так називалася територія нинішньої східної України, хто був першим засновником Запорізької Січі...

Познайомилися з козацькими клейнодами, віртуально побували на острові Хортиці за дніпровськими порогами, на Січі, яка тепер є туристичним об'єктом для усіх бажаючих. А також четвертокласники побували в музеї козацтва, на театралізованих дійствах. Їм дуже хотілося затанцювати танок "Гопак", який символізує вид бойового мистецтва козаків. І хоч подорожі ці були віртуальними, та вони залишили незгладимий слід у пам'яті дітей. А головним завданням на цих уроках було визнання причетності до волелюбного народу, любові до рідної землі. Мрію, щоб мої учні були гідними продовжувачами козацьких традицій.

Інформацію підготувала класний керівник 4-В класу Т.О.Савчук