МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ

Дата: 21.10.2021 10:08

Україна має багато вірних синів і дочок, які боряться за її територію, за розвиток, сьогодення та майбутнє. Цьогоріч ми  вперше відзначатимемо Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості Богдана Дмитровича Гаврилишина. Доля спонукала його жити і працювати в Канаді та Швейцарії, він побував більш ніж у 90 країн світу, але його серце завжди належало Україні. У 2013 році він став автором «Декларації відповідальності людей». Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Вшановування пам‘яті вченого українця відбулося 20 жовтня на тематичній конференції учнями 9-10 класів в конференц-залі нашої школи. Участь у заході взяли члени правознавчого гуртка «Феміда». З великою мотивацією та зацікавленістю учасники розкрили для себе справу життя Б.Д. Гаврилишина.

Виступи учнів стали темою для обговорення на конференції:

1. 1. Історія життя. Серце з Україною. (Підготував учень 10-А класу Андрущенко Максим)

2. 2. Актуальність Декларації відповідальності для сучасної України. (Підготувала учениця 10-А класу Заіменко Анастасія)

3. 3. Біографія Б.Д. Гаврилишина в датах. (Підготувала учениця 10-Б класу Чумакова Діана)

4. 4. Фонд імені Б.Д. Гаврилишина ( підготувала учениця 10-Б класу Чайковська Ангеліна)

5. 5. Громадська діяльність і нагороди Б.Д Гаврилишина (підготувала учениця 10-Б класу Беланова Владислава)

Важливо зазначити, що в роботі конференції взяв участь авторитетний юрист, адвокат Сергій Васильович Забродець. Його виступ, поради та настанови допомогли учням глибше зрозуміти і якісно діяти по реалізації прав, свобод та обов‘язків в сучасному українському суспільстві.

Підготувала учитель історії та правознавства Любарська Ю.М