МОДЕЛЮВАННЯ НА УРОКАХ БІОЛОГІЇ (STEM В ДІЇ)

Дата: 04.12.2023 10:28

Кожна дитина має таланти. Тому розвиток творчих здібностей школярів сприяє формуванню різнобічної, інтелектуальної та гармонійної особистості. Здібності юних обдарувань часто приховані від очей оточення, тому виявити їх буває непросто. Під час вивчення цікавих тем, а біологія тварин - це завжди цікаво, діти намагаються через моделювання біологічних обʼєктів передати всю красу природи і любов до неї. Так, учениця 7-Б класу Бевзюк Богдана при вивченні теми «Надклас Риби» створила модель водної екосистеми, наповнивши її найцікавішими представниками надкласу. Оцінюючи такі роботи, завжди пишаюся своїми талановитими учнями!

Учитель біології Ященко Наталія Анатоліївна