Від зернини до хлібини

Дата: 17.10.2023 10:35

До всесвітнього дня хліба учням 1-А  класу було проведено виховну годину, метою якої було донести до дітей істину, що хліб - усьому голова; розширювати словниковий запас ; учити бережно поводитися з хлібом; ознайомити дітей  з тим, що хліб - це цінний продукт харчування, це святиня народу; виховувати повагу до хліба, до праці хліборобів, до рідної землі. Інсценізація казки "Колобок" проводилася з першокласниками з метою закріпити знання про те,як печуть хлібчик, розвивати пізнавальні і творчі здібності, уяву, фантазію. Формувати  уміння працювати злагоджено. Виховувати почуття відповідальності, справедливості, колективізму, згуртованості, дружби.

Вчитель Мінакова Є.Б, вихователь Розвадівська С.В