Українська мова -наш скарб

Дата: 10.11.2021 10:45

9 листопада − День української писемності та мови

З метою формування  в учнів здатності до мовної самоідентифікації, розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, у 6 – А класі відбувся урок, присвячений Дню української писемності та мови. Діти переглянули відео про Нестора Літописця, склали асоціативний кущ «Рідна мова», попрацювали з хмарою слів та зачитали вислови відомих людей про мову.

Учні 9 – Б та 9 – В класу долучилися до написання диктанту та пригадали цікаві факти про українську мову.

Учитель Мукомела Лариса Антонівна