210 років з дня народження Тараса Шевченка: виставка малюнків та робіт учнів 3-4 класів

Дата: 07.03.2024 10:52

Т.Г. Шевченко – найвідоміший український поет, якого знають не лише на Україні, а й по всьому світі. Народ назвав його Великим Кобзарем. Але мало хто знає, що справжнім захопленням Т.Г.Шевченко був живопис. Усе своє життя він говорив про себе, як про художника. Саме малярське мистецтво допомогло йому отримати звільнення від кріпацтва.

Тож до 210-річниці з дня народження Великого Кобзаря серед учнів 3-4 класів Жашківського ліцею №1 було проведено виставку малюнків  «Шевченко над часом» за мотивами його творів.

Кожна робота заслуговувала уваги, відображала свій глибокий зміст і була оригінальною та унікальною, а  під творчим пензлем дітей була помітна неабияка креативність.

Учні 4-А класу крім власних  малюнків підготували ще й колективну роботу  "Встала весна, чорну землю сонну розбудила...", яка відзначилась яскравістю та пронизана символічністю.

Окремі з робіт  було відібрано на участь у обласному конкурсі «Шевченко над часом».