Українські вечорниці в 4-А класі

Дата: 20.12.2023 11:06

​​​​​​

Національно-культурні традиції є обличчям народу і вічним джерелом духовності для підростаючого покоління. В традиціях українського народу є і буде прагнення виховати в кожній людині патріотичні якості та цінності. Якщо наші діти будуть вивчати, знати, оберігати   українські звичаї, традиції, обряди, то Україна не лише була, Україна є, Україна завжди буде! Учні 4а класу провели чудове свято "Українські вечорниці". Дізналися багато нового і цікавого про традиції нашого народу. На святі звучали народні пісні, жарти, колядки.Діти танцювали та демонстрували артистичні здібності у сценках. Всі отримали позитивні емоції.

​​​​​​