Візитна картка вчителя початкових класів Жашківського ліцею №1 Нарчинської Наталії Василівни

Дата: 10.03.2023 11:29

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у 1 класі нашого ліцею, тоді пропонуємо ознайомитися з досвідом роботи вчителя початкових класів Нарчинської Наталії Василівни.

Педагогічне кредо: «Кожній дитині-світло знань,кожній дитині-світло любові.Вірю в силу свою без вагань, як запоруку щасливої долі''.

Проблема, над якою працює вчитель: «Впровадження інноваційних технологій в початкових класах, як засіб розвитку інтересу до навчання».

Принципи роботи вчителя:

-бачити в кожній дитині спочатку людину, а потім учня;

- всі діти обдаровані і талановиті, тому покликання вчителя- підтримувати в них талановитість, розвивати і плекати індивідуальне, самобутнє;

-сприятисамореалізації та всебічному розвитку дитини, розвивати, навчати і виховувати  її одночасно.

Наталія Василівна працює у нашому закладі з 1979 року. Загальний стаж педагогічної  діяльності   43 роки. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії. Звання: «Учитель-методист».

Детальніше про роботу вчителя у відео.

Електронна форма попередньої  реєстрації заяв буде активна 03 квітня 2023 р.о 9.00. за посиланням:

Паперові заяви про зарахування дітей до 1 класу прийматимуться у Жашківському ліцеї №1 з 03 квітня 2023 р. (кабінет секретаря).