Вітаємо чемпіонів Жашківської громади з баскетболу серед дівчат!!!

Дата: 23.03.2023 11:51

11 березня в рамках Першої спартакіади школярів Жашківської громади відбулися змагання з баскетболу серед дівчат.

Здобувши упевнену перемогу у відбіркових іграх, а потім у фіналі, баскетболістки Жашківського ліцею #1 здобули перше місце та стали чемпіонами громади. Відзнаку "Кращий гравець" отримала Бабій Діана.

Вітаємо гравчинь команди Бабій Діану (11-А), Рябоконь Діану (11-Б), Шовковську Маргариту (11-А), Заіменко Анастасію (11-А), Данилевич Ілону (11-А), Андрущенко Діану (11-А),  Степанюк Анастасію (8-В), Люльченко Анну (8-В), Кузуб Софію (8-В), Кузуб Аліну (8-В) та тренера, учителя фізичної культури Чорного Володимира Миколайовича з перемогою та бажаємо успіху на обласному етапі змагань.

Дякуємо ЗСУ за те, що наші учні мають можливість навчатися,  брати участь у змаганнях, конкурсах, проявляти вміння, здобуті на уроках та тренуваннях.