Уклін і шана Кобзареві

Дата: 08.03.2024 11:54

На виховному заході, приуроченому до 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, учні 8-В класу відкрили для себе світ творчості великого поета. Почали з читання його віршів, де кожен учень мав можливість висловити свої враження та розділити емоції.
     Потім поглибилися у біографію Тараса Шевченка, розглядаючи ключові моменти його життя та важливі події. Завдання включало аналіз творчості поета, виявлення його глибокого впливу на культуру та ідентичність українського народу.
     Учні також взяли участь у творчих завданнях, пишучи власні вірші або розповіді, надихнувшись   творчістю Шевченка. Завершили урок обговоренням важливих тем, які випливають з творів поета, та висловлюванням своїх особистих вражень від уроку.

Класний керівник  8-В класу Шеремет Ліна Петрівна