A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Живе слово - жива душа

Дата: 03.03.2026 12:04
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

 

З нагоди Всесвітнього дня письменника у бібліотеці ліцею відбувся тематичний захід "Живе слово - жива душа", покликаний вшанувати творців слова та популяризувати читання серед учнівської молоді.

Під час зустрічі здобувачі освіти дізналися про історію свята, роль письменників у формуванні національної свідомості та духовних цінностей суспільства. Учні 9 - Г класу  ознайомилися з книжковою виставкою «Письменники — голос епохи», яка об’єднала твори класиків української та світової літератури.

Учасники заходу брали активну участь у літературній вікторині, обговорювали значення художнього слова в сучасному інформаційному просторі. Особливу увагу було приділено сучасним українським авторам, які сьогодні формують новий літературний етап.

Захід сприяв розвитку читацької культури, творчого мислення та заохотив учнів до глибшого знайомства з літературною спадщиною.

Бібліотека ліцею й надалі залишатиметься осередком духовного збагачення та натхнення для всіх поціновувачів книги.

Бібліотекарі Шевчук В.І, Матусевич А. М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень