Зі святом,освітяни!!!

Дата: 01.10.2023 12:22

День учителя - свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель - це не просто складна та важлива професія, це справжня місія.

Вчитель - це вміння дарувати тепло свого серця молодому поколінню, вести дітей сходами до вершини знань.

Напередодні цього свята у нашому ліцеї відбулось чудове та цікаве свято, яке підготували учні 11- А класу. Відзначено та нагороджено кращих з кращих вчителів нашого ліцею. Квіти, посмішки, заряд позитиву від адміністрації та захоплюючі номери від танцювального колективу COLOR DANCE, вокального ансамблю учнів 2-А класу та учениці 9-Б класу Ремезової Амелії створили атмосферу справжнього свята.

Дякуємо вам за важку працю, за цей неймовірний вклад, за все що ви робите день за днем. Зі святом!