Інженерний тиждень - 2024: знання та вміння у сміливих експериментах

Дата: 29.01.2024 12:28

Учні 7-Б класу в рамках проведення інженерного тижня на уроках біології та фізики активно працювали над втіленням проєкту, що допоможе поглибити знання про зовнішню будову кишковопорожнинних, довести, що поліп та медуза є різними  формами одного виду, а також дізнались про прекрасне морське дно, яке можна оглянути за допомогою сучасних винаходів.

" Аквалангісти",  зроблені із соломинок для напоїв та канцелярських скріпок, опинившись у закритій пляшці з водою, наче живі істоти, пірнають до самого дна і піднімаються на поверхню.

Слухали історію про Жака Іва Кусто, який і сконструював перший безпечний акваланг із відкритою системою дихання та стиснутим повітрям. Учні доводили, що купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але варто пам'ятати і про його безпеку, особливо під час пірнання. Тож обережність під час відпочинку та суворе дотримання порад рятувальників та інших фахівців - то є обов'язок кожного.

Інформацію підготувала асистент вчителя Кравець Н.П.