День синички у 2-Б класі

Дата: 13.11.2023 12:49

12 листопада в Україні традиційно відзначають свято – День синички. Цей осінній день обрали недарма. Прадавні слов᾽яни помітили, що саме у цій порі жовтогруді птахи злітаються ближче до людських домівок, бо в лісах та степах корму вже мало. Цього дня також вшановують єпископа Єгейського, священномученика Зіновія, якого за трепетну любов до синичок назвали Синичником.

На виховній годині діти розширили знання про цікавий світ птахів; детальніше ознайомилися з улюбленицею багатьох українців – синичкою, її способом життя, харчуванням. Також в здобувачів освіти продовжували формувати любов і бережливе ставлення до цих пташок, бажання турбуватися про «братів наших менших».

На завершення заходу діти виготовили композицію «Годівничка з синичками».

Вихователь групи продовженого дня Гонтар Таміла Володимирівна