Україна бажає миру!

Дата: 22.09.2023 12:54

В Міжнародний День Миру ми з учнями 2-Б класу знову звернулися до вічної теми — теми дружби і любові, злагоди і миру поміж людьми.

Адже раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки-України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. Наша держава не готувалася до війни. Ми – мирні люди. Але десятки тисяч людей за покликом серця взяли зброю в руки і стали на захист рідної землі.  Нам, українцям, зараз,  як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб  завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Ми з учнями 2-Б класу бажаємо миру кожній родині, молимось аби Всевишній зберіг наші сім`ї і нашу Україну!

Класний керівник 2-Б класу Загарія М. П. та вихователь групи продовженого дня Гонтар Т. В.