Доля планети в наших руках!

Дата: 22.04.2024 12:57

22 квітня на всій планеті відзначають Міжнародний День Землі.  Міжнародний День Землі – свято чистої води, землі, повітря. Сьогодні з здобувачами освіти 2-Б класу вихователем групи продовженого дня Тамілою Володимирівною Гонтар було проведено виховну годину «Доля планети в наших руках!». На якій школярі  розвивали екологічні уявлення та поняття шляхом активізації пізнавальних процесів; формували готовність до раціональної діяльності в природі, при якій зберігається існуюча природна рівновага або створюються можливості для її відновлення; виховували екологічну культуру природокористування, бережливе ставлення до природи, та бажання примножувати її багатства.  На завершення виховної години учні заповнили «Екологічну валізу» порадами щодо збереження планети та виготовили аплікацію «Мій дім – чиста Земля».

Вихователь групи продовженого дня Гонтар Таміла Володимирівна