Бібліотечна година «Видатні та героїчні постаті України»

Дата: 09.10.2023 13:02

Українська земля є Батьківщиною багатьох визначних учених і культурних діячів, що зробили неоціненний внесок для розвитку світової науки й культури. Під час бібліотечної години спілкування «Видатні  та героїчні постаті України» діти ознайомилися з іменами видатних діячів сучасної України, нашими сучасниками, які мають реальний вплив на світовий  імідж нашої держави, зробили великий  внесок в її культуру, мистецтво, оборону, політику, економіку та науку, а також  є справжнім прикладом для молодих людей.

Метою заходу є виховання патріотизму, національної  свідомості учнів, бажання брати посильну участь у розбудові держави, наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні та стати  гідними громадянами своєї держави.

Бібліотекарі Шевчук В.І., Матусевич А.М.