Подарунок від ГО Traffic Challenge

Дата: 26.11.2021 13:12

Безпека на дорожньому шляху, збереження життя і здоров’я  – це чи не найголовніша тема виховного процесу нашої школи . Саме такий напрямок проєктної діяльності обрали вихованці 7-А класу з наставником Рибак Вікторією Борисівною . Ще з весни вони вдало подолали ряд завдань, які націлені на навчання молодших школярів   з ПДР . Адже    забезпечити ефективну протидію та попередження ситуацій з порушенням ПДР всіма учасниками дорожнього руху  - це основне завдання освічених юних пасажирів та пішоходів.

Команда учнів 7-А класу та класного керівника Рибак В.Б. долучились до конкурсного відбору. Увійшовши до сотні закладів, отримали додаткове завдання: провести заняття з використанням аудіоказок про Блимчика

І ось - ми у списку 50 шкіл, які отримали у подарунок комплект світлоповертаючих жилетів.

Отож  сьогодні ми отримали ще кілька інформаційних матеріалів та подарунок - 30 світлоповертальних жилетів від ГО Traffic Challenge

Щиро дякуємо організаторам конкурсу Olga Drobysheva   та команді 7-А класу за гарно проведену роботу !

Заступник директора з виховної роботи А.М. Гричина та В.Б. Рибак