З щирими побажаннями та гостинцями до наших Захисників

Дата: 27.12.2023 13:14

Різдвяно-новорічні настрої завжди несуть в собі тепло родинного затишку, атмосферу любові, віють запахом мандаринок та солодощів, подарунків.

Свята напередодні 2024 року, на жаль, пройняті болем війни, але щирою вірою в Перемогу.

Учні нашого ліцею уже не вперше підтримують мужніх Котиків, солдатів ЗСУ. От і в ці грудневі дні з радістю відгукнулися на клич волонтерів.

У кожному класі кипіла робота з пакування різдвяно-новорічних боксів. Солодощі та печиво, предмети гігієни, цукерки, насіння, мед та горіхи та багато-багато іншого… Усе дітвора спакувала в бокси, написали листи-підтримки, вітання та побажання, які зігріють серце і душу солдатикам у ці зимові дні.

Ми дякуємо усім класам і кожному учню, їхнім батькам, рідним за підтримку в організації цієї благородної волонтерської справи.

Тримаємо стрій! Віримо в Перемогу Слава Україні!

Заступник директора з виховної роботи Алла Миколаївна Гричина