Візитна картка вчителя початкових класів Жашківського ліцею №1 Мінакової Євгенії Богданівни

Дата: 07.03.2023 13:25

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у 1 класі нашого ліцею, тоді пропонуємо ознайомитися з досвідом роботи вчителя початкових класів Мінакової Євгенії Богданівни.

Педагогічне кредо:«Навчати та виховувати так,щоб у кожному дитячому серці запалити вогник добра, пізнання, мислення. Навчаючи інших - навчаюсь сама''.

Проблема, над якою працює вчитель: «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів».

Принципи роботи вчителя:

-кожна дитина -унікальна особистість;

-взаємодія з учнями на основах взаєморозуміння, поваги, добра.

-створення умов для всебічного розвитку дитини;

-використання доступних, наукових,ігрових навчальних матеріалів з різними наочними засобами та інноваційними методами;

-застосування   диференційованої   форми навчання та індивідуальний підхід до кожного учня;

-взаємодія: Школа- Родина- Діти.

Євгенія Богданівна працює у нашому закладі з 2006 року. Загальний стаж педагогічної  діяльності   29 років. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії.

Детальніше про роботу вчителя у відео.

Електронна форма попередньої  реєстрації заяв буде активна 03 квітня 2023 р.о 9.00. за посиланням:

Паперові заяви про зарахування дітей до 1 класу прийматимуться у Жашківському ліцеї №1 з 03 квітня 2023 р. (кабінет секретаря).