Звіт директора ліцею за 2022-2023 навчальний рік

Дата: 28.06.2023 13:29

Звіт директора ліцею за 2022-2023 навчальний рік

28 червня у актовій залі школи зібралися батьківський комітет, вчителі школи, щоб почути чого досягла, чим пишається та які успіхи має наш ліцей.

Витяг з протоколу № 25

засідання педагогічної ради

Жашківського ліцею №1

від 28.06. 2023р.

присутні 62 осіб

Голова педради: Олександр ЯРОШ

Секретар: Ірина МАНТАЧКА

2. Звіт директора про роботу  закладу 2022-2023 н.р.

Доповідач: О.М. Ярош, директор ліцею.

2.Слухали: О.М.Яроша, директора ліцею, який ознайомив із основними розділами звіту директора про роботу закладу у 2022-2023 навчальному  році. Зазначив, що даний документ  розміщений на сайті школи для ознайомлення з усіма розділами, додатками та презентаціями.

Питання «Оцінити роботу директора  Жашківського ліцею №1 задовільно або незадовільно » винесено на голосування:

«задовільно» - 62 осіб

«незадовільно» - 0осіб.

Постановили:

2.1.  Оцінити роботу Жашківського ліцею №1 у 2022-2023 навчальному році задовільно.

Усі побажали надалі творчих злетів та успіхів задля процвітання відповідних навчальних закладів.

Звіт директора та виступи можна переглянути за посиланням https://zhashkiv1.school.org.ua/news/13-40-59-27-06-2023/