Калиту кусати їду!

Дата: 30.11.2023 13:37

З давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як святкування на Андрія. КАЛИТА- день Святого Андрія Первозванного. Це найвеселіше свято із жартами і гумором, спільною роботою випіканням калити й іграми з нею. Для учнів 1-А класу вихователем Розвадівською Світланою Володимирівною та асистентом вчителя Білянівською Інною Сергіївною було проведено виховну годину " Свято Андрія"(Калита). Метою якої  було вивчати й поширювати народні звичаї і обряди; прищеплювати любов до народної творчості, рідної мови; робити все, щоб відновлений звичай освітлював вихованців, викликав у них бажання робити добре і мудре, сповнювати їх буття благородним змістом. Разом з організатором дитячого колективу Якобчуком Ярославом Петровичем  учні славно пограли та наїлися смачної калити, за яку ми вдячні родині Смотрич Соломійки.