Активна руханка серед учнів 3-х класів

Дата: 16.10.2023 13:46

За підтримки Глави держави щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні,  обліку спортивної та спортивно-масової роботи,  згідно плану роботи відділу освіти Жашківської міської ради та Жашківського ліцею №1 серед учнів 3-х класів проведено спортивні змагання на кращу руханку.

Яскраво, емоційно, драйвово і головне по-спортивному  третьокласники разом з учителями фізичної культури Крот О.О., Барабанчук О.В., Дикою Т.Г. демонстрували руханки під цікавий музичний супровід, підживлюючи  усіх шаленою енергією оптимізму. Яскравості заходу додали різнокольорові стрічечки та емблеми в руках учасників, цікаві костюми.

А у підсумку найактивнішими учасниками стали Герасимчук Аніта з 3-В класу, Дем’янчук Софія (3-Г клас), Тимошик Мілена (3-Б клас) та Синиця Єгор (3-А клас). За загальними результатами перемогу здобули учні  3-В класу, друге місце – учі 3-Г класу, третє – учні 3-А та 3-Б класів.