Інженерний тиждень 2024 – природнича освітня галузь

Дата: 06.02.2024 14:15

Інженерний тиждень 2024 – природнича освітня галузь

Темою інженерного тижня 2024 була самозарядність. Навичка, яка   притаманна і минулим і сучасним і майбутнім поколінням.

Сучасні учні живуть у час, коли все швидко змінюється, а саме,  нові підходи, нові рішення, нові матеріали, нові механізми. Хочеш бути сучасним – проявляй творчість, будь креативним. Для учнів Нової української школи провести дослідження, виготовити моделі, виконати проєкти є звичним. Тому, під час проведення інженерного тижня вони були найбільш активними.

Інженерний тиждень припав на вивчення теми «Атмосфера», тому вивчення змін погоди та клімату, явищ та процесів, які відбуваються в атмосфері  неможливе без  метеорологічних приладів. Учні спочатку ознайомилися з найпростішими приладами для вимірювання,  а потім спробували свої вміння виготовити власноруч деякі з них. Приємно, що учні їх виготовили а потім провели з ними STEM- дослідження.

1. Виготовлення опадоміра, для визначення кількості опадів. Учні 6Б класу: Холоденко Макар, Вербівський Артем, Рипуля Анна, Білокінь Марія;
  2. Виготовлення барометра, щоб спостерігати як змінюється атмосферний тиск. Учні 5В класу: Кравченко Денис, Чайка Богдана, Гаврилюк Денис, Бегека Назар;
  3. Виготовлення флюгера для визначення напряму вітру. Учні 6Б класу: Вербівський Артем, Холоденко Макар, Ковальчук Владислав, Білокінь Марія.
  4. STEM- дослідження. Утворення хмар та опадів. Учні 6-Б класу: Дучак Поліна, Холоденко Макар, Вербівський Артем, Степанюк Віолетта.
  5. https://youtu.be/T7Y9fV7ojdA  як побачити опади

Основною метою проведення Інженерного тижня, було зацікавити учнів вивчати природничі науки, вміти проводити STEM- дослідження, спостерігати за змінами навколишнього середовища, при цьому використовуючи найпростіші прилади. Уміти робити моделі приладів, проявляти креативність при їх створенні.

Чи потрібно проводити Інженерний тиждень. Так, кожна дитина може проявити свої таланти та здібності, відкрити для себе світ науки, техніки та технологій. Підготувати себе до подальшого життя, а можливо навіть обрати майбутню професію.

Учитель географії Оксана Дуб