День Святого Миколая і День Збройних Сил України

Дата: 07.12.2023 14:22

Цьогоріч в одне поєднались два важливі й улюблені українцями свята – День Святого Миколая і День Збройних Сил України. Вже який рік поспіль українські військові роблять найцінніший подарунок своєму народу - можливість у спокої провести ці дні.

Україна переживає найважчі часи в новітній історії. Коли темрява стає настільки густою, ми особливо потребуємо світла. Ми потребуємо світла в наших домівках, але не менше – світла та радості в душі, віри та надії на чудо. Дива чекає кожен українець, а особливо – діти! Так, мабуть, цього року і діти, і дорослі мають основне побажання до Святого Миколая – мир та закінчення війни. Не просто закінчення, а закінчення перемогою!

Даруймо дітям казку навіть в найтемніші вечори, даруймо дітям тепло наших сердець навіть в найхолодніший день. Вселяймо дітям віру в людей та диво.

Класний керівник 2-А класу Р.В.Вегера