"Здоровий спосіб життя. Профілактика злоякісних новоутворень."

Дата: 22.04.2024 14:23

Турбота про здоров’я і розвиток дитини починається насамперед із організації здорового способу життя.

Здоровий спосіб життя – це й сприятливий емоційний клімат у родині, дружнє, доброзичливе ставлення одним до одного, правильно організоване раціональне харчування, культивування рухливих вправ, ігор на повітрі, і достатня трудова активність, і, звичайно ж, зразкова поведінка дорослих, їхнє негативне ставлення до шкідливих звичок, зокрема до алкоголю і тютюнопаління.

З метою популяризації здорового способу життя та формування навиків, направлених на зміцнення і збереження здоров’я, серед  здобувачів освіти проведено тематичні інтерактивні заняття.

«Щоб здоров’я добре мати,
Слід про нього змалку дбати.
Кожний ранок обливатись
І зарядкою займатись.
У дворі щодня гуляти,
Повноцінно їсти й спати.
Добре мити всі продукти,
Досхочу вживати фрукти.
Будете це все робити –
Перестанете хворіти!»

На заході діти мали змогу не лише отримати необхідні знання щодо правильного режиму дня, здорового способу життя, раціонального харчування, дотримання особистої гігієни та застереження щодо шкідливих звичок, але й весело та цікаво провести свій час.

Основна мета таких заходів – навчати дітей з раннього віку цінувати, берегти і зміцнювати своє здоров’я.

Учитель основ здоровя Булавка Юлія Миколаївна