Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування «Лідер»

Дата: 22.05.2023 14:26

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у  входженні в соціальне середовище,  у світ сучасного суспільства.

19 травня  2023 року у нашому ліцеї розпочалася підготовка до виборів та передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування. Своє бажання стати президентом виявили учні ліцею  -  Мельник Анастасія (8-Б клас), Бойко Віолета (8-В клас) Приймак Діана  (7-А клас). Це лідери, які стараються в навчанні, активні в позакласній і позаурочній роботі, з високими моральними якостями. Кожен з кандидатів підготував свою власну програму, в якій висвітлена інформація про свої наміри та побажання, які планують реалізувати, виконуючи обов'язки президента нашого ліцею. Передвиборча агітація приходить шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так із використанням та розміщенням  рекламних презентацій про себе. Попереду на кандидатів чекає День виборів – 29 травня 2023 року, де визначиться хто ж носити почесне звання «Президента учнівського самоврядування Жашківського ліцею №1»