«Свято, яке запам’ятається кожному»

Дата: 18.10.2021 14:45

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята  Покрови Пресвятої  Богородиці  ми вшановуємо захисників та захисниць рідної України, День українського козацтва та день міста Жашків. Саме цього дня учні та вчителі Жашківської спеціалізованої школи №1 взяли активну участь в урочистостях з нагоди святкування. Найбільшою гордістю нашого міста є його мешканці. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Приємною новиною стали  відзнаки  міського голови, які отримали  учитель української мови та літератури Чорна  Наталія Леонідівна  у номінації  «Кращий за професією 2021»  та учень 11-Б класу Левчук Олександр у номінації «Майбутнє Жашківщини – талановита молодь » .Тож вітаємо наших талановитих учнів та вчителів з нагородами та  бажаємо всім землякам невичерпної енергії , творчого натхнення, життєвих гараздів . Нехай між нами панують мир і злагода, взаємна повага і довіра,  а в кожній родині оселяться затишок, мир, любов і добро!

Педагог – організатор  Якобчук Ярослав Петрович.