Майбутнє в руках наших учнів

Дата: 18.10.2021 14:45

Щиро вітаємо учня  11-Б класу Жашківської спеціалізованої школи  №1 Левчука  Олександра з отриманням нагород:  почесної  грамоти голови Жашківської міської ради та кубка «Майбутнє Жашківщини - талановита молодь».  За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  4 учні  Жашківської спеціалізованої школи №1 стали переможцями міського етапу, 2 –  призерами обласного рівня, а один із них, Левчук Олександр(Науковий керівник Ярош О.М.) ,  брав участь  у  Всеукраїнському етапі  МАН. Витративши багато часу, сил, енергії,  він став другим жашківчанином , хто дійшов до третього етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Проєктна робота «Створення засобів відстеження транспорту» у секції «Електроніка та приладобудування»  була створена через прагнення зменшити кількість викрадень транспортних засобів у нашій країні та поза її межами. Результатом став отриманий досвід та нагороди, що підтверджують високий рівень підготовки Олександра  та його прагнення змінити суспільство на краще.

Міністр інформації  - Андрущенко Діана