ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ УЧИТЕЛЮ МАТЕМАТИКИ - РОМАНЮК НІНІ ДЕМ’ЯНІВНІ

Дата: 27.06.2023 14:48

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка,  вчителька математики, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

Романюк Ніна Дем’янівна народилася 18.07.1942 року в місті Жашків  у родині робітників. Отримавши вищу освіту в Уманському  педагогічному університеті за фахом «учитель математики»,  розпочала педагогічний стаж у Жашківській школі №1, де і працювала до виходу на пенсію.  Усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була вчителькою вимогливою до себе та до своїх учнів.  Випускники та учні Ніни Дем’янівни  неодноразово були переможцями обласних олімпіад та конкурсів з математики, алгебри та геометрії.

Ніна  Дем’янівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею.

27.06 2023 року перестало битися серце матері, бабусі, вчительки.

Колектив Жашківського ліцею №1  висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя математики, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Ніною  Дем’янівною.

Світла пам’ять про Ніну Дем’янівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.

Колектив Жашківського ліцею №1