НА ШЛЯХУ ДО МРІЇ (онлайн зустріч "Вступна кампанія 2023" (Уманський ДПУ ім. П.Тичини))

Дата: 17.11.2022 14:57

Учні 11-А та 11-Б класів були присутні на online зустрічі з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, яка присвячена вступній кампанії 2023 та складалась із двох частин. У першій  Ольга Анатоліївна Бовкун розповідала про правила вступу, дала потрібну інформацію щодо ЗНО та НМТ, поділилася  посиланнями на  потрібні випускникам сайти  в презентації до своєї розповіді. У другій частині Олена Валентинівна Гарматюк провела тренінг "Психологія кольорів", під час якого детально  розповіла, як кольори відомих брендів впливають на нас. Цим було розпочато серію тренінгів для випускників 2023 року.  Зустріч тривала годину, після чого Ольга Анатоліївна подякувала присутнім за увагу та побажала успіху випускникам на шляху до здійснення усіх мрій у мирній та незалежній Україні.

Вертелецька Міла, учениця 11-Б класу