Весняна зустріч в родинному колі

Дата: 31.03.2023 14:58

Напередодні весняних канікул з батьками учнів 1-Б класу було проведено "Весняну зустріч",на якій обговорювали,як допомогти дитині успішно навчатися і розвиватися.Основа успіху -це старанність, наполегливість, уміння спостерігати, досліджувати, порівнювати.А ще розвиток пам'яті, свідомого виразного читання, уміння знаходити і давати повні відповіді на питання...
У зібранні взяли активну участь керівники гуртків:
Л.В.Шевчук"Казковий світ іграшки",Т.Я.Громова-керівник танцювального колективу "Color dance",Т.М.Сливанчук-учителька музичного мистецтва.
Разом з класним керівником М.П.Загарією та вихователькою групи продовженого дня О.Я.Лук'янчук підготували літературно-музичну композицію "Весна прийшла".
Діти привітали батьків з весною та подарували їм виготовлені своїми руками обереги- підкови на щастя.
Учні продемонстрували вміння декламувати вірші, вести діалог про зміни в природі навесні, інсценування казки "В гостях у Сонечка"
Веселі пісні та запальні таночки додали весняного настрою дітям і дорослим.
На закінчення заходу учні читали вірші про Україну,затанцювали патріотичний танець.
Ви чуєте,- говорить Україна!
Ми хочемо сонця, мирної весни!
Щоб вільною була наша країна,сміялись діти
й не було війни!🇺🇦🙂🙏