SТЕМ - «Кулінарія, Дріжджове тісто»

Дата: 12.12.2023 15:00

Проведено урок в ліцеї №1 з 11-Б класом з розділу «Кулінарія, Дріжджове тісто». Залучення в SТЕМ-систему підтримує здобувачів освіти не лише розвиток креативного мислення та формування компетентності учнів, а й сприяє кращій соціалізації особистості, тому що розвиває такі навички як: співробітництво, комунікативність, творчість, креатив. Через об’єднання схожої тематики кількох навчальних предметів  SТЕМ розглядає уроки з іншої сторони (математика-фізика, фізика-біологія, фізика-історія). Такі уроки значно впливають на розвиток здібностей учнів.

На уроці діти працювали з конструкційно-технологічними картками, розраховували кількість інгредієнтів на виготовлення різних виробів з тіста. Вивчали вимоги до якості. Описували технологію приготування. Розробляли правила відпуску, закріпляли практично-теоретичні знання. Звернули увагу на питання екологічного використання сировини. Переглянули навчальний фільм  на тему «Різні варіанти формування булочок». Опрацювали онлайн-тести для контрольних знань з дріжджового тіста. Виконали практичну роботу з випікання булочок з маком.

Вчитель трудового навчання і технології - Маковецька К.А.