"Я і ти - ми єдині в нашій рідній Україні"

Дата: 22.01.2024 15:04

22 січня, ми святкуємо День Соборності України. Саме 105 років тому, відбулося урочисте об’єднання українських земель, а разом з тим – українських традицій, звичаїв, мови; що мало історичне значення для українського народу.
   Для учнів 4-Г класу було проведено інформаційно-ігрову годину: "Я і ти - ми єдині в нашій рідній Україні". Діти ознайомилися з історією виникнення свята злуки українського народу, закріпили знання про Україну, соборність країни, її символи та традиції. Протягом цієї години учні переглянули пізнавальне відео, розгадали кросворд, виготовили пробку, написали побажання нашій країні та утворили ланцюг єдності.
Класний керівник: Левченко Вікторія Сергіївна.