Порадник батькам майбутніх першокласників від учителя початкових класів Наталії Василівни Нарчинської

Дата: 27.04.2023 15:07

Підготовка дітей до школи

(поради та рекомендації)

Чи готова моя дитина до школи? Як її підготувати?

На що головне звернути увагу?- такі запитання виникають у батьків майбутніх першокласників.

Я, як вчитель, який багато років навчаючи діток,спостерігаю за ними, однозначно можу запропонувати поради,рекомендації, деякі висновки, на мою думку, які є важливими у підготовці дитини до школи, щоб було і бажання вчитися, і розвивався пізнавальний інтерес, здібності…

Підготовка до першого класу завжди хвилююча і для дітей, і для дорослих. Тому що навчання-це рух назустріч одне одному. Насамперед, має бути взаємодія між учителем, батьками й дітьми.

Цікавість- природна реакція будь-якої дитини.Малюку цікаво все, оскільки він тільки досліджує світ.

1.Тому на першому місці стоїть ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК

З дитинства прищеплюйте дитині інтерес до спорту і занять фізкультурою. Найкраще тут працює особистий приклад.

2. Дуже актуальним є психологічний розвиток. А саме:

Потрібно навчати дитину керувати емоціями і мислити позитивно. А ще краще-моделювати різні життєві ситуації і допомагати дитині розібратись, як варто чинити в даній ситуації, а також вміти керувати своєю поведінкою, відповідати за свої вчинки.

3.Також важливим, я вважаю, є тренування уваги і вміння концентруватися. Учіть дитину завжди доводити почате до кінця. Обовязково давайте дитині такі завдання, які реально виконати протягом півгодини. Якщо вдалося зосередитися на поставленому завданні хоча б на 20 хв. і довести справу до результату-ви впоралися.

Для зарахування учнів до перших класів батькам необхідно подати електронну заяву за посиланням (ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА).

У разі неможливості здійснити самостійно електронну реєстрацію є  можливість зареєструватися в кабінеті секретаря Жашківського ліцею №1.