“Conflict of Interest” (Конфлікт інтересів)

Дата: 03.12.2021 15:08

Що таке доброчеснісь? Коли виникає конфлікт інтересів? Якщо ти вважаєш себе чесною людиною, то чи можеш  опинитись у ситуації конфлікту інтересів? Як правильно діяти у разі виявлення корупції?...

На ці та багато інших питань шукали відповіді учні 11-Б класу на інтегрованому уроці англійської мови “CONFLICT OF INTEREST , який приурочений Тижню доброчесності. Працюючи в групах, діти аналізували ситуації, в яких міг бути конфлікт інтересів та пропонували шляхи вирішення спірних питань шляхом конструктивної дискусії.  А переглянувши відео https://www.youtube.com/watch?v=-AhmA8z6lIc , вони змогли систематизувати отримані знання за допомогою цікавих запитань та ментальним картам(mind maps).

Тож одинадцятикласники прийшли до висновку, що аби успішно реалізувати себе у сучасному світі та бути доброчесним, слід уникати  конфлікту інтересів, навіть попри спокусу швидкого прийняття важливих рішень та матеріальному збагаченню.

Бути доброчесним – це престижно!!!

Учитель англійської мови - Білянівська Л.А.