Бінарний урок "Відкриваємо для себе Шевченка"

Дата: 08.03.2024 15:10

Тарас Шевченко – велична постать історичного та літературного життя нашої України. Його справедливо називають великим українцем, адже у ньому наша історія, наша мрія, наша надія.  Ім’я великого Кобзаря ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.

І, як не дивно, твори Шевченка є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день, вони просто не мають терміну давності.

Учителем української мови та літератури А.М. Гричиною  та учителем англійської мови О.В. Рокшею для учнів 7- А класу було проведено бінарний урок, що поєднав у собі вивчення творчості та життєвої долі Кобзаря через призму шкільних дисциплін - географії, англійської та німецької мови, української мови та літератури, математики…

У вигляді музичного квесту за творами Тараса Шевченка семикласники вправлялися у знаннях прислівників;  англійської та німецької лексики, слухали твори автора на німецькій та англійській мові. Шукали географічне положення Чернечої гори, а ще розв’язували  математичні вирази за знаменними датами у долі Кобзаря.

Упродовж уроку вчителі ставили за мету розкрити багатогранну постать Кобзаря, гордість за величну постать України, за її національного генія – Тараса Шевченка.

Також цього дня діти переслали відео зі словами подяки ЗСУ за можливість вчитися та насолоджуватися сонячними днинами:

« БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

ВАМ БОГ ПОМАГАЄ!

ЗА ВАС ПРАВДА,

ЗА ВАС СЛАВА І ВОЛЯ СВЯТАЯ!

ДЯКУЄМО ЗСУ

ЗА ВАМИ ПЕРЕМОГА»