Ці спогади із пам'яті не стерти

Дата: 08.05.2024 15:18

8 травня єдина дата, коли Україна відзначає вперше перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і  це свято  відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.
  В День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
   Учні 8-А класу, на годині спілкування вшанували пам'ять, всіх полеглих в цій жахливій війні. Переглянули відео та  зрозуміли, що потрібно  виховувати в собі сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

Класний керівник Булавка Юлія Миколаївна.