Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла

Дата: 27.10.2023 15:18

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови, яке цього року, за церковним календарем по новому стилю, відзначаємо 27 жовтня. Саме у цей день ми вшановуємо пам'ять святого Нестора Літописця, який є автором першої писемної історії українських земель — "Повісті врем'яних літ". У 1-Г класі було проведено годину спілкування «Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла», присвячену Дню української писемності та мови. Учні із великою шаною читали вірші по мову, крилаті вислови, складали зі слів прислів'я, виконували цікаві завдання та переглянули відеоролик «Цікаві факти про українську мову». У цей день ми вітаємо всіх українців з Днем української писемності та мови!
Бажаємо вам шанувати і любити нашу мову, вживати її в повсякденному житті, розвивати та популяризувати її. Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою!З Днем писемності та мови!
Хай живе вкраїнське слово.
Бережімо, як святиню,
Мову рідну й Україну.
З повагою учні 1-Г класу та класний керівник Алла Василівна Пришлюк.