ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ (профорієнтаційна зустріч з представниками НУБіП України)

Дата: 22.10.2021 15:19

Сьогодні, 22 жовтня,  у приміщенні  школи відбулась зустріч вчителів та учнів 8-11 класів Жашківської  територіальної громади з  представниками Національного університету біоресурсів і природокористування  України Садком Михайлом Григоровичем та Кузьмінською Оленою Герантіївною, доцентами кафедри інформаційних систем та технологій на тему: "Організація роботи майбутнього ІТ- фахівця у співпраці факультету ІТ НУБіП України та шкіл ТГ".  Метою такої  співпраці є вирішення питання залучення школярів до обрання професії та  практичної підготовки айті-працівників високого професійного рівня. Такі зустрічі стали уже традиційними та  відбуваються під  патронатом міського голови Ігоря Андрійовича Цибровського,  Жашківського  міського відділу освіти. Наша школа є базовою для такої співпраці. По завершенні зустрічі директор школи О.М. Ярош провів екскурсію кабінетами інформатики та лего. Планується  проведенння  циклу онлайн-вебінарів щомісячно.   Дату наступного вебінару буде обговорено додатково. Дякуємо представникам НУБіП за цікаву та змістовну інформацію.  Сподіваємось на подальшу творчу співпрацю.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Рудь Л.М.