Порадник батькам майбутніх першокласників від учителя початкових класів Алли Василівни Пришлюк

Дата: 27.04.2023 15:21

Щоб навчальний процес був максимально ефективним, школярі — вмотивованими, а час на уроках витрачався доцільно, - для цього у мене є свої поради і лайфхаки.

«Скриня запитань»

Часто учні та батьки соромляться ставити запитання, що їх цікавлять. Бояться, що це буде недоречно, або що їхні запитання викличуть сміх однокласників. Для цього є спеціальна коробка (скриня), куди діти та батьки кладуть записки із запитаннями, що їх цікавлять.

Звісно, з учнями потрібно заздалегідь поговорити про те, що запитання не мають стосуватися когось із однокласників. Відповідати на запитання вчитель може батьківських зборах, виховних годинах чи годинах спілкування.

Можна також використати запитання під час планування виховної роботи чи роботи з батьками.

Для зарахування учнів до перших класів батькам необхідно подати електронну заяву за посиланням (ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА).

У разі неможливості здійснити самостійно електронну реєстрацію є  можливість зареєструватися в кабінеті секретаря Жашківського ліцею №1.