Практичне заняття «Про протипожежну безпеку та протипожежний режим в ліцеї»

Дата: 27.04.2023 15:25

Під час уроку    основ здоров'я  з  учнями 9-В класу  в  рамках     Тижня з основ  безпеки  життєдіяльності  відбулися заняття «Про протипожежну безпеку та протипожежний режим в ліцеї»   Спочатку  учні прослухали теоретичну частину курсу від учителя Колісник О.О. , під час якої  Олена Олексіївна  коротко розповіла про основні фактори, що несуть небезпеку для людини: стихія, надзвичайні ситуації, спричинені природними і техногенними факторами тощо. Одним із таких факторів є пожежа  в навчальному закладі. Нагадали основні вимоги й правила пожежної безпеки, послідовність дій, які мають виконуватися у разі виникнення пожежі. Надалі учням був  представлений порошковий   вогнегасник, рекомендований  для гасіння пожеж, спричинених електроприладами. Від пожеж гинуть десятки людей, велика кількість отримує тяжкі опіки, унаслідок нехтування правилами протипожежної безпеки.                                                                                    Після завершення теоретичної частини заняття перейшли  до практичної частини  з заступником   директора з  господарської частини Пигою Л.В., де  діти власноруч  мали змогу спробувати скористатися одним із видів представлених  вогнегасників.Насамкінець усі учасники подякували й відзначили неабияку користь від такого практичного заняття.