ДАРМИР від вихованців "Казковий світ іграшки"

Дата: 03.03.2023 15:27

Посольство Арабської Республіки Єгипет в Україні засвідчує свою вагу Міністерству закордонних справ України та має честь повідомити, що Міністерство культури Єгипту (Національний центр дитячої культури) організовує чотири міжнародні конкурси:

■          конкурс «Єгипет очима дітей світу»

■          конкурс іграшок ручної роботи

■          конкурс фотографій

■          конкурс «Африка очима дітей світу»

Вихованка гуртка «Казковий світ іграшки», неодноразова переможниця обласних, Всеукраїнських конкурсів, учениця 9-Б класу – Петриченко Каміла,  разом зі своїм керівником та творчим наставником Шевчук Людмилою Володимирівною вирішили теж спробувати свої сили у даному конкурсі. Упродовж місяця вихованка працювала над проєктом створення граційного верблюда. І назву йому дала символічну, таку очікувану для України – ДАРМИР. Робота буде представлена у конкурсі іграшок ручної роботи.

Залишилося побажати Камілі  та Людмилі Володимирівні успіхів у подальших конкурсах та естетичного і творчого хисту і натхнення!